Дистанційне навчання в Україні викликало чимало дискусій серед батьків школярів. З іншої сторони педагоги жаліються на невисоку заробітну плату та важку працю. Українка Pustovit Olena виклала зарплатні відомості вчителів у групі Батьки SOS.
"Сьогодні прочитала у групі комент певне вчительки, про те, що Держава платить їм копійки, робити з дітьми важко, немає засобів для викладення уроків онлайн... Я розізлилась. Просто розізлилась... На фото викладені штатний розпис за 2018 і 2019 роки. З цифрами ознайомтесь самі і зробіть висновки.", - йдеться у повідомленні.
Авторка допису опублікувала документи про заробітну плату вчителів, які отримала офіційно на запит. Жінка вважає, що вчителі не мають підстав скаржитися.
"Верхівки видно погано тому напишу: у 2018 році штат у кількості 56,23 штатних одиниць із місячним фондом триста сорок три тисячі шістдесят вісім гривень 52 копійки. Всього за рік чотири мільйони вісімдесят чотири тисячі чотириста двадцять дві гривні 60 копійок. У 2019 - штат у кількості 56,73 штатних одиниці із місячним фондом триста сімдесят чотири тисячі вісімсот шістдесят дев'ять гривень 82 копійки. За рік - чотири мільйони чотириста дев'яносто вісім гривень чотириста тридцять сім гривень 79 копійок.", - йдеться у повідомленні.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
"Я знаю, що зараз у мене полетять "тапки" від освітян... мені вже не страшно. Але!!!!!! Коли хтось почне Вам скаржитись з вчителів на те, що вони отримують копійки і не можуть собі нічого дозволити... Одним словом Ви мене зрозумієте. Не маю на меті когось образити, тим паче, що саме у цій групі я особисто познайомилась з прекрасними Педагогами і Людьми. Документи отримала офіційно — подала запит на доступ до публічної інформації.", - йдеться у повідомленні.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Всеукраїнська школа онлайн і "реальна" освіта — активістка пояснила разючу різницю. У мережі батьки висловлюють невдоволення щодо відеоуроків Всеукраїнської школи онлайн
Як повідомляв портал "Знай.ua", учням пропонують тести з "кінською швидкістю" виконання - "Чи потрібна така школа?". Навчаючись онлайн, дитина отримує не менше стресу, ніж у школі
Також "Знай.ua" писав, Всеукраїнська школа онлайн — головні проблеми батьків, дітей та вчителів вийшли назовні. Результати опитування учасників освітнього процесу в Україні