На жаль, карантин - період, коли по всьому світу різко зросла кількість жертв домашнього насилля. Україна не виключення, національна поліція щоденно отримує дзвінки про отримання різних типів насилля - фізичного, емоційного або фінансового.

За словами заступника міністра внутрішніх справ Катерини Павличенко: “Вимушена ізоляція і перебування разом з кривдником в одному приміщенні не завжди дає можливість викликати допомогу. З іншого боку, зазвичай, потерпілі повідомляють на 102 нема про першому факт домашнього насильства, а часто це відбувається тоді, коли конфлікт досягає максимальної напруги і існує безпосередня загроза життю та здоров'ю. До цього додається невизначеність про тривалості карантину ».

Державними інститутами, а також міжнародними правозахисними організаціями було розроблено ряд плакатів, які підсумовують усю необхідну інформацію для жертв домашнього насилля.

Якщо коротко, то:

Заздалегідь подбайте про те, щоб оригінали документів або хоча б копії і гроші були покладені в таке місце, з якого ви можете швидко забрати сховане

Популярні новини зараз

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Показати ще

Не соромтесь і розкажіть родичам, друзям чи сусідам про свій стан. Можете “заховати” гроші і документи, сумку з одягом у них. Важливо: домовтесь про секретний сигнал (кодове слово, картинку тощо), яке сигналізуватиме їм, що ви в небезпеці і потрібно викликати поліцію

Не втягуйте дітей у сварки, проте навчіть їх викликати 102.

Домашнє насильство: як захиститися в умовах карантину

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Домашнє насилля: число жертв серед українців просто жахає.ніше

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Поліція проти домашнього насильства": копи пообіцяли жінкам і дітям цілодобовий захист.

Також "Знай.ua" писав, що Для постраждалих від домашнього насилля створять фонд допомоги: як він працюватиме.