12 квітня українці у період карантину відзначили важливе церковне свято – Вербну неділю. Військовослужбовці на передовій Донбасу також не забувають про народні традиції.
Так, кілька воїнів з різних підрозділів у Вербну неділю відвідали селище Карлівка Донецької області, де волонтери збудували церкву, яка служить своєрідним соціальним притулком для українських захисників. Про це передає "Цензор.нет".
На шляху до церкви військові наламали верби, замочили її у святу воду і били прутами один одного зі словами: "Верба б'є, не я б'ю, за тиждень Великдень!"
Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів
Двоетапне зростання тарифів у 2026 році: які суми побачимо у платіжках
Мобілізованим доведеться розкошелитися: чим забезпечить держава, а що треба купувати
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
"Скільки себе пам'ятаю, для моєї сім'ї Вербна неділя завжди була великим святом, тому дуже радий, що вдалося вирватися з позицій і на кілька хвилин відчути дух свята. Сподіваюся, що на Великдень ми знову зберемося в цьому храмі. Тим більше, що умови карантину ми не порушуємо", - сказав боєць 28-ї бригади ЗСУ Віталій.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, на Донбасі у Вербну неділю окупанти влаштували пекло – Україна втратила мужнього захисника.
Як повідомляв портал Знай.uа, Володимир Зеленський з натовпом "перевірив" коронавірусне містечко ЗСУ.
Також портал Знай.uа писав, що окупанти наплювали на карантин і обстріляли Донбас, поранений захисник України.