Національний банк України опублікував офіційний курс іноземних валют на вівторок, 7 квітня 2020 року. Курс долара порівняно з показниками у понеділок, 6 квітня, трохи впав у ціні і становить 27,23 гривень. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.
Курс валют Нацбанку на 7 квітня
Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:
- 1 долар США – 27,2365 гривень;
- 1 євро – 29,3827 гривень;
Таким чином, курс долара став дешевше на 14 копійок. При цьому євро зменшився в ціні на 18 копійок.
ТЦК почали вилучати права на блокпостах: адвокат пояснила, що потрібно робити
Замість субсидій оформлятимемо кредити: українцям готують нові тарифи
Навіть працювати заборонять: ухилянтам готують серйозні обмеження
Пенсіонерам виплатять рекордну надбавку: хто отримає більше 5 тисяч


Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що уряд вводить дешеві кредити для українців у цьому році. Програма "Повертайся і залишайся" передбачає, що частина відсотків по кредитах буде виплачуватися з держбюджету.
Як повідомляв портал Знай.uа, державний банк "ПриватБанк" вирішив зупинити продаж і купівлю готівкової валюти на час зупинки міжнародного авіасполучення і карантину у зв'язку з пандемією коронавірусу.
Також портал Знай.ua писав, що ВВП України у 2020 році скоротиться на 4-9% в залежності від тривалості карантину, прогнозують експерти. Спеціаліст змоделював два сценарії розвитку ситуації за умови поширення коронавірусу.