Чи знала Наталя Могилевська, що її пісня з роками набуде зовсім інше значення? Навряд чи. А от соціальні мережі як раз з недавніх пір стали яскравим її відображенням. Одні пропагують "культ штучної краси", про що Знай.uа розповідав у першій частині цього матеріалу (читати можна активного посилання). Інші, навпаки, виступають за природність. Хто з них помиляється, а хто ні? Судити ми не маємо права, але вирішили поцікавитися думкою одного з відомих вітчизняних акторів і режисерів.

"Український Фрейд" - так можна назвати роль Вінсента Меттеля в "Сірому театрі". Спеціально для Знай.uа він вирішив допомогти розібратися жінкам і чоловікам, які загубилися під впливом соціальних мереж і досі не розуміють - де добре, а де вже занадто. Актори "Сірого Театру" як ніхто інший знаються на цьому, так як їх спектаклі якраз базуються на психологічних експериментах:

Вінсент Меттель, "Сірий Театр чуттєвого психоаналізу"

"Останнім часом досить стійко закріпилася тенденція на прийняття себе таким, яким ти є і остервеніла вимога подібного сприйняття від оточуючих. Можливо ця життєстверджуюча ідея корисна для більшості в сучасному світі. Але ми всі заточені на пошуки найкращого партнера і місця в житті. Це обумовлено природним відбором і логікою продовження роду. Сучасні соцмережі прийнято лаяти за сексизми, інші "ізми" і нав'язливу ідею подати себе в кращому вигляді", - упевнений Вінсент.

Вінсент Меттель, "Сірий Театр чуттєвого психоаналізу"

Популярні новини зараз

Телефон у ліжку - пряма дорога до могили: чим небезпечний смартфон поруч із вами під час сну

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Показати ще

Але не буває диму без вогню, а у будь-якої медалі завжди дві сторони. Меттель вважає, що демонстрація власної переваги в соцмережах не так вже і погано, може бути навіть корисно.

"Це завжди буде обмежувати менш красивих, багатих, але чорт візьми невже потрібно піддаватися на заклики "скигліїв" про рівність? Рівність оманлива. І на позитивну дискримінацію завжди знайдеться негативна".

Вінсент Меттель, "Сірий Театр чуттєвого психоаналізу"

Вінсент досить обережно натякає - теж саме і з квотами на робочі місця в Україні. Наприклад, більш талановитий працівник не отримає посаду через те, що босові потрібно найняти певну кількість темношкірих, наприклад. Жорстоко, але факт.

"На кого в реалі вплинула реклама, де гарних, струнких дівчат замінили на більш "звичайних"? Хіба чоловіче населення з солидарності стало вибирати менш красивих партнерок? Хіба всі раптом стали різко цінувати душу і плювати з високої дзвіниці на зовнішність? Зате безліч дівчат, які раніше стежили за собою, і намагалися зберегти фігуру, розслабилися....".

Вінсент Меттель, "Сірий Театр чуттєвого психоаналізу"

І все-таки чоловіки дивляться на "обгортку"? Так, упевнений Вінсент, і не варто брехати самим собі. Це факт не заперечив. Можливо, такий стан речей шкодить жіночій самооцінці, але слід реально сприймати речі без "ефекту рожевих окулярів":

"Так, неможливо стати найбагатшим, найкрасивішим і самим розумним, але потрібно намагатися! Дівчата, які працюють в спортзалах, щоб домогтися привабливих форм, неодмінно заслуговують того захоплення, яке отримують в соцмережах, або йдучи по вулиці. І якщо це ображає почуття тих, хто йде повз, поїдаючи бігмак, так що ж - на ображених воду возять, чи не так? У всіх є недоліки і достоїнства. З деякими ми нічого не можемо вдіяти і доводиться їх компенсувати нарощуванням інших позитивних властивостей. Деякі можна поміняти. І це щосекундний вибір кожного".

Вінсент Меттель, "Сірий Театр чуттєвого психоаналізу"

Меттель закликає у жодному разі не опускати руки тим, хто в себе не вірить і намагатися прагнути до свого ідеалу, незалежно від "політики партії":

"Якщо хтось намагається вплинути на священне право мислити індивідуально, у нього є в цьому якась вигода. Досить її усвідомити і її вплив ослабне або зійде нанівець. Всім добра і бути завтра краще, ніж сьогодні!", - радить актор.

Нагадаємо, Полякова провела екскурсію в своєму будинку.

Як повідомляв Знай.іа, як ізолювалися відомі артисти на карантині.

Знай.іа писав, що Волочкова перевірила свій шпагат вогнем.