Стало відомо, що хворий на коронавірус таксист возив людей з Києва до аеропорту "Бориспіль". Про це повідомляють ЗМІ.

Так, чоловік родом з міста Бердичів, Житомирської області, працював таксистом, перевозячи людей зі столиці до аеропорту "Бориспіль".

Водій відчув слабкість і вирішив звернутися до бердичівської лікарні. Там його помістили в інфекційне відділення з симптомами пневмонії. Тест на коронавірус показав позитивний результат.

Головний лікар Бердичева Лариса Бабікова повідомила, що до підтвердження коронавірусу таксист контактував з пацієнтом інфекційного відділення, з яким лежав у одній палаті, і кількома медпрацівниками. На даний момент, всі вони знаходяться вдома на самоізоляції.

Популярні новини зараз

"Війна в Україні припиниться": відомий футоролог назвав терміни, коли настане мир

Території стануть непридатними до життя: українців попередили про наслідки війни

Ухилянтам приготуватися: українцям вручатимуть повістки не лише ТЦК

Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків

Показати ще

Також зазначається, що будинок хворого продезінфікували. Встановлюються всі контактні особи, однак чоловік не хоче надавати повну інформацію.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що у Міністерстві охорони здоров'я створять спецбригади медпрацівників для тестів на коронавірус будинку.

Як повідомляв портал "Знай.ua", число інфікованих коронавірусом українців уже перевалила за 300.

Також "Знай.ua" писав, що у Тернопільській області смертельним коронавірусом заразилися відразу 18 медиків.