СБУ займеться туристичною групою, з якою їздив хворий на коронавірус з Житомира. Зазначається, що чоловік приховав свої контакти. У жителя Житомира 19 березня виявили коронавірус Covid-19. Чоловік працює в турфірмі і був з групою туристів закордоном.
Мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив: попри те, що хворий чоловік приховав інформацію про свої контакти, вже стало відомо, що за кордоном він перебував разом з групою туристів.
Раніше чоловік повідомив, що повертався з-за кордону з другом та його сином. Однак стало відомо, що за кордон він возив цілу групу людей і разом з ними повертався в літаку. Зараз за допомогою соціальних мереж встановлено, від якої саме фірми вони їздили, де вони були, і на ранок планується встановити коло осіб, з якими інфікований контактував.
Пацієнт запевняє, що він був на самоізоляції, але невідомо, чи були на самоізоляції всі люди з групи, які з ним поверталися з-за кордону. Для збору інформації про членів туристичної групи, чисельність якої поки невідома, будуть залучені працівники поліції та Служби безпеки України.
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків
Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Нагадаємо, три смерті за тиждень — грип вбиває українців не гірше, ніж коронавірус
Як повідомляв портал "Знай.ua", чим обернеться коронавірус для України, Романенко показав основні виклики Зеленському
Також "Знай.ua" писав, у Зеленського розповіли, як пенсіонерам уникнути смертей від коронавірусу — відео. Серед бабусь та дідусів зареєстровано найбільше смертей по всьому світу