Папа Римський Франциск нездужає вже декілька днів поспіль. В той час, як кількість заражених коронавірусом наближається до 91 тисячі на 3 березня, Папу Римського Франциска, який в останні дні хворіє, перевірили на коронавірус - результат тесту виявився негативним.
Про це з посиланням на джерела повідомила римська газета Il Messaggero.


Перевірка була профілактичної, пише газета, і відбулася на тлі поширення COVID-2019 в Італії, яка стала місцем найбільшої спалахи вірусу в Європі. За останніми даними, число померлих від нового типу коронавіруса зросла до 52, 1835 осіб - заражені.


83-річний Папа вже тиждень застуджений. У неділю під час зустрічі з віруючими в нього був сильний кашель.
Головне за 10 серпня: нові тарифи ПриватБанку, ухилянтів позбавлять прописки, а платіжки за комуналку шокують
Кинуть в бій 160 тисяч військових: росія готується до другого етапу наступу на Україну
Головне за 9 серпня: цілодобове полювання ТЦК, нова мобілізація з 1 вересня та перші заморозки в Україні
В Україні посилять мобілізацію чоловіків віком від 50 років – названі умови
Нагадаємо, Папа Римський серйозно хворий? ЗМІ повідомили тривожну новину
Як повідомляв портал "Знай.ua", Папа Римський позбавить вірян головних радощів у Великий Піст — вам доведеться довго терпіти
Також "Знай.ua" писав, в Італії, де бушує коронавірус, після зустрічі з прихожанами захворів Папа Римський