В Україну повернулись рибалки, яких 14 лютого затримали росіяни в Азовському морі. Така інформація була оприлюднена пресслужбою ДПСУ. Тактична катерна група Морської охорони забезпечила супровід плавзасобу до порту Бердянськ, де наразі встановлюються усі обставини їх затримання російською стороною.

"Сьогодні вранці на пост технічного спостереження Держприкордонслужби надійшла інформація, що кораблі БО ПС ФСБ РФ доставлять в район загальновизначеної системи розподілу руху в Азовському морі малий плавзасіб з українськими громадянами, що був затриманий ними 14 лютого цього року", - йдеться у повідомленні. ДПСУ

Повернення українських рибалок, скріншот: ДПСУ

Прикордонники повідомили, що тактична група катерів Маріупольського загону Морської охорони, що несла службу у даному районі, на відстані майже 10 морських миль від порту Бердянськ, виявила кораблі БО ПС ФСБ РФ. Від них в бік українського берега направлявся малий плавзасіб, який розпізнали як ЯЗП-0901. Зазначається, що на його борту перебували 4 особи.

"За результатами огляду та перевірки документів, які засвідчують особу, встановлено, що це той самий плавзасіб і ті самі четверо громадян України, які в порушення чинного законодавства вийшли в море", - йдеться у повідомленні. ДПСУ

Популярні новини зараз

Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції

Платіжки за воду перерахують: які зміни готують українцям

Карткою не розрахуєтесь: у деяких магазинах приберуть платіжні термінали

Скільки платити за комуналку з січня: тарифи на газ, воду та світло

Показати ще

Повернення українських рибалок, скріншот: ДПСУ

Повідомляється, що за порушення прикордонного режиму та порядку виходу плавзасобу в море кожного з рибалок притягнуто до адміністративної відповідальності, а на плавзасіб накладено заборону виходу в море терміном на 30 діб.

Варто нагадати, що 15 лютого російські прикордонники затримали в Азовському морі біля берегів окупованого Кримського півострова маломірне судно. Прокуратура АРК повідомила, що відкрила кримінальне провадження через захоплення українського судна. Пізніше екіпаж затриманого російськими прикордонниками в Азовському морі українського судна, визнав факт незаконного вилову риби.

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше