З окупованого Російською Федерацією Сімферополя прийшли моторошні новини. З'явилася інформація, що в салоні автомобіля виявили тіло школяра семи років з множинними пораненнями.
Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих ЗМІ.
За інформацією журналістів, в Сімферополі машину з дитиною було припарковано на вулиці Сельвінського, біля неї знаходилася жінка без свідомості з ознаками медикаментозного отруєння. Як виявилося, це мати дитини.
Місцеві "правоохоронці" попередньо встановили, що вранці в суботу, 8 лютого, 40-річна жінка забрала сина в чоловіка, з яким він проживає після розлучення батьків, і повинна була повернути дитину в зазначений час.
Гороскоп на неділю 18 січня: тривога Тельців, увага Левів та випробування Скорпіонів
Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання
Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію
Депортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам
Родичі почали бити на сполох ближче до вечора, коли жінка припинила виходити на зв'язок. В даний момент жінка знаходиться у лікарні. Проти неї порушили кримінальну справу.
В ході огляду місця злочину поліцейські вилучили докази — засоби вбивства, а також порожні упаковки від сильнодіючих медичних препаратів. Ім'я та прізвище жінки не повідомляються.
Нагадаємо, найогидніший терорист у світі Брейвік незадоволений своєю PlayStation.
Як повідомляв Знай.uа у Тернополі двох чоловіків на смерть завалило землею посеред ночі, заробітки обернулися трагедією.
Знай.uа писав, відгризли зголоднілі собаки: правоохоронці знайшли чоловіка без голови.