В Україні грип під час "епідемсезону 2019-2020" забрав вже 11 людських життів. Відомо, що тільки за один тиждень січня захворіло близько 140 тисяч українців, більше половини з яких - діти.
Так, в прес-службі МОЗ України розвіяли найпопулярніші міфи про цю вірусну інфекцію.
Медики заявляють, що грип — значно небезпечніше за застуду, особливо у важкій формі. Симптоми грипу, на відміну від застуди, виникають раптово і проявляються у гострішій формі. Інфікування супроводжується різким підвищенням температури тіла (вище 38 °С), головним болем, болем у м'язах, горлі, кашлем, нежиттю.
Профілактика вітаміном С
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Не існує жодного доказу, що вітамін С, одержуваний з продуктів або харчових добавок, допоможе уникнути зараження вірусом грипу.
Часник і цибуля можуть захистити від грипу
Ці народні засоби медики назвали абсолютно безнадійними. Крім того, зловживання ними може спровокувати проблеми зі шлунково-кишковим трактом. Так, багато хто вважає, що пари цибулі і часнику можуть знезаразити повітря, але їх насичений запах навпаки може спровокувати кашель і спазм бронхів. Крім того, вважається, що споживання великої кількості овочів може зробити організм невразливим, це теж неправда.
Грип можна підхопити через протяг, легкий одяг або мокрого волосся на морозі
Єдиний спосіб захворіти на грипо — зараження вірусом небезпечного захворювання. Так, сезон грипу зазвичай співпадає з холодними порами року, але погода не впливає на розвиток хвороби, просто віруси активніші за таких природних умов.
Нагадаємо, якщо коронавірус "завітав у гості": українцям розповіли, де знайти порятунок.
Як повідомляв Знай.uа аномальна посуха і сильні заморозки: синоптики розповіли, чого чекати українцям навесні.
Знай.uа писав, в Україні розбушувався пташиний: грип-міфи і правда.