З'явилася інформація, що в Україні під загрозою звільнення опинилися зубні лікарі - фахівці, які на відміну від лікарів-стоматологів мають не вищу, а тільки володіють середньою спеціальною освітою. Відомо, що з квітня 2020 року їх позбавлять права лікувати пацієнтів, їм дозволять робити лише огляд в якості профілактики.
Про це стало відомо завдяки інформації з наказу Міністерства охорони здоров'я.
Відомо, що цьому наказу уже 17 років, проте про нього згадали лише сьогодні. При цьому медикам комунальні і державні медичні установи платити не збираються, про що вони вже попередили лікарів. Клініки готують людей до масових звільнень.
Відбутися вони повинні до квітня 2020 року, коли згідно з планом медичної реформи всі лікарі повинні укласти договори з Національною службою здоров'я України (НСЗУ), а медичні установи — зареєструватися там же. Зміни функціональних обов'язків не торкнуться лікарів-стоматологів з вищою освітою, які працюватимуть далі.
Генпрокуратура відкрила провадження проти Безуглої за статтею про держзраду — Тарута
ТЦК дозволять розпускати руки: новий закон дасть "зелене світло" жорсткій бусифікації
"Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру
Пенсіонерів перестали пускати у громадський транспорт: що не мають права вимагати
Нагадаємо, небезпечний вірус з Китаю "атакує" нові країни: хто в зоні ризику.
Як повідомляв Знай.uа лікарі і рятувальники порадили, як правильно занурюватися в ополонку на Водохреща 2020.
Знай.uа писав, Комаровський заспокоїв матусь щодо температури у дітей.