Як відомо, досить часто у розмовах сучасної молоді старше покоління чує слова, про значення яких може лише здогадуватися. Таким чином, складається враження, ніби ми з нашими батьками, бабусями і дідусями говоримо на різних мовах.

Словник для пенсіонерів

Саме тому Міністерство цифрової трансформації ввело інформаційну ініціативу. Про це повідомляє відомство в соціальній мережі Facebook.

Так, цю ідею можна назвати онлайн-уроками цифрової грамотності для людей старшого покоління.

"Часто здається, що ми зі старшим поколінням говоримо на різних мовах. Коли вони не розуміють, що то за проклята сториз і кого ви там свайпаєте в Tinder. Ми вирішили – досить!", — йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз

Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур

Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

Словник для пенсіонерів

Також Мінцифри обіцяє щотижня "робити незрозумілі слова – простими". Перший "урок" відбувся у понеділок, 16 грудня. За допомогою інфографіки пояснили значення таких слів, як "лол", "мем", "меседж", "мессенджер" і "пост". Ініціатори цієї ідеї, закликають активних користувачів інтернету поділитися словником зі своїми батьками, бабусями і дідусями для того, щоб вони стали краще Вас розуміти.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук презентував цифрові водійські права і техпаспорт в мобільному додатку "Дія". На даний момент триває бета-тестування програми.

Як повідомляв портал Знай.ua, 50% українців вірять у Святого Миколая і 31% в Діда Мороза. При цьому в порівнянні з минулим роком їх кількість зросла (в 2018 — 43% і 25%).

Також портал Знай.ua писав, що за колись "всенародні" бренди почалися гучні судові процеси.