У 2016 році підвищили ціну на газ, яку Окружний адміністративний суд Києва 4 березня 2019 року визнав незаконною. Таким чином, українці можуть повернути свої гроші, які вони переплатили за газ.

Перше таке рішення на користь споживача комунальних послуг прийняв суд Донецької області.

Варто зазначити, що рішення про перерахунок ціни на опалення може бути оскаржене у суді апеляційної інстанції. Однак те, що суд прийняв рішення на користь українця, а не на користь облгазів, вже створює резонанс у суспільстві.

Платіжки за комуналку

Громадська організація "Публічний аудит" розповіла, як можна повернути свої кошти. Потрібно подати заяву щодо перерахунку надмірно сплачених сум за опалення і газ, а також подати лист на адресу газовиків і тепловиків, якщо у відповідь на листи отримали відмову в перерахунку. Так, якщо ці дії не дали результату, потрібно звертатися до суду.

Популярні новини зараз

Європі пророкують "пекельну" спеку: що чекає на Україну

Українцям приготували приємний "бонус" до пенсії: хто у черзі на доплати

Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф

Екс-командир звернувся до тих, хто шукає багатодітних дружин та бабусь як "страховку": "Є ще один варіант..."

Показати ще

Ціни на газ, фото: oilreview.kiev.ua

Громадська організація на своєму сайті розмістила додатки, які потрібно роздрукувати та прикріпити до позову:

  • Роздруківка з сайту НКРЕКП по динаміці зміни тарифів на теплопостачання (тут)
  • Роздруківка з сайту НКРЕКП інформації про середньозважену структуру тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води (тут)
  • Роздруківка рішення Окружного адміністративного суду. Києва від 04.03.2019 року по справі №826/9665/16 з веб-сайту Єдиного державного реєстру судових рішень (тут)
  • Роздруківка Ухвали Шостого апеляційного адміністративного суду від 08.07.2019 року по справі №826/9665/16 з Єдиного державного реєстру судових рішень (тут).

Нагадаємо, що ЗСУ перейдуть на нову систему харчування.

Як повідомляв портал Знай.ua, десятки тисяч українців змушені зимувати без субсидій: у Кабміні пояснили, чому так відбувається.

Також портал Знай.ua писав, що Мінцифри зробило словник мережевого сленгу: "меми" та "сторіз" стануть зрозумілими усім.