Українські військові в зоні проведення Операції Об'єднаних сил повідомляють, що за останній час бойовики активно почали застосовувати підступну тактику. Противник використовує особливі міни, які вибухають не відразу.
Бійці зазначають, що міни, які застосовують бойовики проти українських військових, можуть не детонувати після потрапляння до ста годин.
"Вона одразу не розривається… Мій товариш залишився без одного ока, другий — погано бачить. Міна створена, щоб людину не вбити, а покалічити", розповів військовий "Моджахед".
Українські військові повідомили про активні обстріли їхніх позицій противником у районі Горлівки. Бійці зазначають, що бойовики стріляють із забороненої зброї.
Зимові канікули і відключення світла: скільки будуть відпочивати виші
Нові зміни від "Київстар" та Vodafone: що готують для користувачів
Від 1200 грн і більше: хто має право на надбавку до пенсії
Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Нагадаємо, раніше Росія перетворила Донбас на полігон для випробування зброї: з'явилися дані розвідки
Як повідомляв портал "Знай.ua", нагодують вдосталь: ЗСУ перейдуть на нову систему харчування
Також "Знай.ua" писав, що знищують на Донбасі, а відбудовують у Києві: "слід" Путіна знайшли у столиці, назріває всеукраїнський скандал