Міністерство оборони України опублікувало фотографії "смуги перешкод", на якій проходять тренування підрозділи військової розвідки.

У коментарі на своїй офіційній сторінці в Twitter відомство зазначає, що ця "смуга перешкод", що збудована на території навчального комплексу Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного, є однією з найскладніших та найдовших в Центральній та Східній Європі.

Також у дописі Міноборони зазначається про можливість того, що на базі цього навчального комплексу будуть проходити підготовку іноземні військові.

Нагадуємо, що Збройні Сили опинились в епіцентрі скандалу через директиви Генштабу та Міноборони про майбутні масові скорочення.

Як повідомляв портал Знай.ua, президент України Володимир Зеленський підписав закон про зміну військових звань.

Популярні новини зараз

Не тільки індексація: пенсіонерам готують нове підвищення виплат

В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців

Від 1200 грн і більше: хто має право на надбавку до пенсії

Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили

Показати ще

Також портал Знай.ua писав, що в Україні успішно завершили випробування крилатої ракети Р-360 комплексу РК-360МЦ "Нептун".