В Російській Федерації сталася дуже дивна історія. Так, в казанській гімназії з батьків учнів зібрали гроші під приводом добровільної допомоги і "злили" всі фінанси на помпезний корпоратив у сонячних ОАЕ. І це за умови, що директор закладу та його заступник щомісяця отримували солідні премії.

Одне з російських видань повідомляє, що в елітній гімназії міста Казані, за два роки, до фонду навчального закладу батьки учнів добровільно-примусово внесли 50 млн рублів.

Гімназія № 19 Казань, Яндекс

За інформацією журналістів, за ці гроші директор школи та його заступник встановили собі премії від 100 до 200 тисяч рублів на місяць. А вчителів гімназії повезли в ОАЕ на святкування так званого корпоративу, витративши на це близько 500 тисяч рублів. Це підтверджує головний прокурор республіки Татарстану Ілдус Нафіков.

"Керівництво ряду установ перетворило школи на бізнес-центри з вибивання коштів", - заявив прокурор.

Популярні новини зараз

Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін

По 28 грн за кожного: офіцеру ТЦК загрожує 850 грн штрафу за побиття 30 чоловіків

За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни

"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків

Показати ще

Нагадаємо, посадив "на кілок" однокласника: у Миколаєві дитячі пустощі закінчилися страшним каліцтвом.

Як повідомляв Знай.uа Франківськ готується до "відриву" на Новий рік: сани Миколая, борщ-батл і дивний рекорд з дітьми.

Знай.uа писав, київським школам заборонили проводити заходи: "Розраховані на отримання знань".