22 листопада в Києві на Старонаводницькій зранку відбулася ДТП - 19-річна дівчина за кермом Porsche на швидкості зачепила відбійник і влетіла в огорожу, повідомляє Київ Оперативний на своїй сторінці в Facebook.
Джерело повідомляє, що дівчина за кермом авто і пасажири перебували у стані алкогольного сп'яніння. Алкотестер показав у 19-річної дівчини 1,43 проміле.
Як передають в Київ Оперативний, дівчина була за кермом потужного Porsche R4. Вона не втримала авто, коли спускалася вниз. Під час аварії також постраждав ще один автомобіль - Лада. Повідомляється, що після того, як сталася ДТП, Porsche загорілося. Працівники, які робили поруч ремонт, витягли постраждалих з машини і загасили пожежу.
У результаті аварії в авто відірвало передні колеса.
Гороскоп на сьогодні 23 серпня: енергія Близнюків, перфекціонізм Дів та несподіванки Водоліїв
99% відновлення будинку-пам'ятки сплатить Харків: що вимагатимуть від мешканців
В Одесі зупинили три трамваї та тролейбус: маршрути, які не працюють
Київстар із вересня переводить абонентів на тарифи за 600 і 1100 грн: для декого дешевше
Незабаром, за постраждалою п'яною компанією приїхали друзі, зняли номерні знаки з розбитого Porsche і намагалися відкупитися від власника Лади сумою в 100$.
Нагадаємо, раніше людей розірвало на частини: під Києвом сталася жахлива аварія, відео 18+.
Також Знай.uа писав, що пасажирський автобус на повній швидкості протаранив 6 машин: десятки постраждалих, один загиблий.
Ще Портал Знай.uа повідомляв, що у Києві водій і велосипедист влаштували жорсткий махач після ДТП: розборки "по-дорослому" потрапили на камеру.
