У Генеральному штабі Збройних сил України презентували цикл документальних фільмів "Бойові сім'ї". Як стати десантником, чому після першого пострілу артилеристу дають копняка та чому морпіхи не купаються в морі - у кожній стрічці розповідається про те, чим живе армія всередині. Про це йдеться в сюжеті ТСН.
Така ідея виникла, оскільки люди знають про військових лише те, про що йдеться у фронтових зведеннях. Насправді ж всередині армії кипить своє життя зі своєю культурою, традиціями та сімейними історіями.
Кожен фільм розповідає про різний род та вид військ. Зокрема, пояснюється, чому саме піхота виконує найскладнішу на війні роботу, чому артилерист обов'язково повинен бути інтелектуалом, чому саме десантників називають елітою, а також те, як створюються цілі сім'ї в армії.
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Стрічки створила кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська. Каже, що помітила все, що люди знають про військових лише те, що звучить тільки з фронтових зведень. Насправді всередині армії кипить життя із власною культурою, традиціями та родинними історіями. Цикл документальних фільмів підготували до Дня ЗСУ, представляють їх на телеканалі "2+2".
Документальні фільми відкриють справжнє життя українських військових. Спершу фільм задумувався, як реклама української армії. Збирались пояснити чим відрізняється морська піхота та піхота, окрім того, що там є слово морська.
Нагадаємо, найманці Путіна атакували позиції ЗСУ, лікарі з останніх сил витягають десантника з того світу.
Як повідомляв Знай.ua, український захисник загинув просто на полігоні: загорівся, як факел.
Також Знай.ua писав, що Україна втратила вірного сина на Донбасі, побратими не стримують емоцій.