На Донбасі у лавах так званої "ДНР" безліч терористів в одному полку захворіли на СНІД.

Анатолій Штефан (позивний "Штірліц"), офіцер ЗСУ, розповів на своєму Telegram-каналі, що в 11-му окремому мотострілецькому полку "Схід" 1-го армійського корпусу РФ відбулося масове зараження СНІДом.

Кров взяли на аналіз у 11 терористів, серед них у 8 діагноз підтвердили. Як повідомляє Штефан, однією з хворих є жінка, всі решта - чоловіки.

Популярні новини зараз

Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною

“Заберіть дитину до 18:00”: батьки обурились через час роботи дитсадків і ГПД

Виплатять майже 2 400 гривень: які 5 доплат можуть отримати пенсіонери

Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження

Показати ще

"Цікавим фактом є те, що скоріше за все дана цифра збільшиться з прогресією, дивлячись на контингент "захисників русского мира", – повідомив Штефан.

Нагадаємо, раніше "Шановні громадянки...": Зеленський влип у ще один скандал в Золотому, замішана Росія.

Також Знай.uа писав, що Донбас ризикує залишитися без зв'язку: відео з потужним підривом вежі і погрозами.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що військові з передової розповіли сумну правду про майбутнє Донбасу: "Ніхто і не збирався відводити війська".