4 жовтня, Кабмін оприлюднив хороші новини для "євробляхерів" - штрафи знову відклали. Відповідно до нової постанови, "євробляхерів" почнуть штрафувати тільки з 1 січня 2020 року, відповідний документ опублікували на сайті Кабінету міністрів.
Під час дії цього "пільгового періоду" українці можуть зареєструвати свою "євробляху" і не платити штраф. З початку 2020 року рішення вже припинить діяти, повідомляє портал "Хвиля".
Постанову прийняли відповідно до законопроекту, який Верховна Рада України схвалила 12 вересня. Володимир Зеленський підтвердив закон підписом 20 вересня.
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь
Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень
Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання
Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
Нагадаємо, раніше "Євробляхерів" пощадять: Криклій хоче спростити розмитнення і прибрати надбавку за пробіг авто.
Також Знай.uа писав, що "євробляхерам" запропонували нову формулу розмитнення, у Зеленського пояснили суть: "Ми готові на...".
Ще Портал Знай.uа повідомляв, що Кабмін пішов на поступки евробляхерам: що тепер буде з розмитненням і штрафами.