У зоні відчуження ЧАЕС поліцейські затримали солдата-контрактника, якого два тижні вважали зниклим безвісти.
На території Чорнобильської зони правоохоронці виявили зниклого безвісти солдата-контрактника. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Київської області.
Так, під час патрулювання зони відчуження Чорнобильської АЕС поліцейськими було виявлено та затримано 30-річного солдата-контрактника, який з 5 вересня поточного року перебуває в розшуку, як зниклий безвісти.
"Чоловік незаконно проник на територію зони. Про військовослужбовця повідомили командиру військової частини, де зниклий чоловік проходив службу. Порушника передали військовій службі правопорядку Київського гарнізону", - йдеться у повідомленні.
Забудете про проблеми з пам'яттю: лікарі назвали продукт, який покращує роботу мозку
Податкова полює на приховані доходи українців: допоможуть банки, сусіди та навіть пошта
Соціальні виплати скасують: українців чекає нова реформа — кого залишать ні з чим
ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
Нагадаємо, на Вінниччині солдат-контрактник в "самоволці" пограбував пенсіонерів.
Як повідомляв портал Знай.ua, колишній контрактник показав гнилу систему ЗСУ зсередини
Також Знай.ua писав, які пільги передбачені для учасників АТО та їх сімей