У школі села Забрідь Хустського району Закарпатської області першокласник впав у вигрібну яму вуличного туалету. Про інцидент пише користувач Facebook Роман Келемен.

"На щастя його друзі-однокласники побігли за вчителями, аби ті врятували школяра, який провалився у туалет. Дитину врятували, витягнувши з шкільних фекалій. Всі батьки шоковані таким випадком, а викладачі як завжди замовчують стан шкільного туалету, щоб їх не звільнили. І це вже не перший випадок у районі, коли школярі молодшої ланки провалюються у вигрібні ями" , - повідомив автор повідомлення.

Блогер Андрій Манчук на Facebook дотепно прокомментував інцидент, зазначивши, що школяр, мабуть, "провалився у портал гиперлупу".

"Село, де стався цей випадок, знаходиться у 15 кілометрах від кордону з Євросоюзом. Тільки за офіційними даними 680 українських шкіл мають туалети на вулиці. І те, що можна бачити на цих фото - ще не найгірший випадок", - пише Манчук.

Нагадаємо, в Україні стартував тиждень проти булинга, як долучитися.

Популярні новини зараз

Похмурі пророцтва на 2026 рік від Нострадамуса: загибель лідера, конфлікти на морі та Україна у фокусі подій

МОН міняє правила вступу до вузів

ПФУ перевірить майно кожного: через що можуть скасувати виплати

В школах запустять нову реформу: до чого готуватися

Показати ще

Раніше Знай.ua повідомляв, що під Києвом пропав школяр, батьки виплакали всі очі.

Також Знай.ua писав, франківських школярів возитимуть до школи безкоштовно, але є нюанс.