Організації по захисту прав тварин полюють на живодерку з Сінгапуру, яка зняла на відео, як гасить сигарету про око цуценя. Жінка протягом 4 хвилин знімала тортури безневинної тварини, якк навіть не могла кричати - її рот закрили липкою стрічкою.

У даний час організація з захисту тварин звернулися до правоохоронних органів з проханням ідентифікувати живодерку. Вони припускають, що відео було знято на замовлення людьми, які отримують гроші за фільми про катування тварин.

Активістка із захисту прав тварин Карла Дей з Індонезії створила петицію, закликавши користувачів соцмереж повідомляти будь-яку інформацію про жінку на відео.

Популярні новини зараз

ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити

Мобілізація з 1 січня: хто з чоловіків втратить бронь

Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія

Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі

Показати ще

"Невинному цуценяті зав'язують рот, він абсолютно безпорадний проти болісних тортур. Цей шокуючий інцидент не можна ігнорувати, інакше більше тварин будуть катувати або вбивати", - заявила вона.

Нагадаємо, українські активісти закриють Одеський цирк назавжди.

Як повідомляв портал "Знай.uа", дніпровська гицелька закликає вбивати собак.

Також "Знай.uа" писав, українці припинили садистські знущання циркачів над тваринами.