У п'ятницю, 2 серпня, народився герой України, один загиблої на Євромайдані Небесної сотні Сергій Нігоян. Про це пише блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в Facebook.
Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
"Йому могло б виповнитися 26 років. Але Серьожа назавжди залишився 20-річним. Він не мріяв про владу, посади і багатство. Сергій просто щиро любив Україну. І віддав за неї своє життя. Він залишився у нашій пам'яті і наших серцях. Його глибокі очі і проникливе декламування Шевченко я особисто буду завжди пам'ятатиму. Для мене він не просто герой, а символ мужності та сили духу. Спи спокійно Сергійко. Ми тебе ніколи не забудемо", - написав Шнайдер.
Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Популярні новини зараз
Показати ще
Правила змінилися: "Нафтогаз" закликав по-новому передавати показники
Готуйтеся, це лише початок: що буде з доларом та євро у 2026 році
Відстрочка від мобілізації: хто точно залишиться вдома, а хто ризикує потрапити на фронт
Пенсіонерам виплатять надбавки у січні
Нагадаємо, у справі розстрілу Євромайдану з'явився несподіваний підозрюваний.
Як повідомляв портал Знай.uа, суд пояснив, чому відпустив головного підозрюваного у розстрілі Євромайдану.
Також портал Знай.ua писав, Межигір'я "розпилюють" після втечі Януковича.