В окупованій РФ Євпаторії (село Заозерне) в таборі отруїлися 49 дітей і 5 дорослих. Про таке повідомляють "Крим.Реалії" з посиланням на заступника глави російської адміністрації Євпаторії Валерія Батюка.
За словами Батюка, у місті створено оперативний штаб та взяті аналізи, які повинні оприділити, яким чином отруїлися діти.
Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Чиновник повідомив, що у таборі введено карантин, а діти переведені на сухпайок.
Гороскоп на сьогодні 13 січня: хаос Близнюків, жертви Левів та очікування Стрільців
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
"Є два моменти: це вірусна історія і харчове отруєння. Але сьогодні хотілося б робити поспішних висновків", - додав Батюк.
Як відомо, у вівторок, 16 липня, у дитячому таборі села Заозерне під Євпаторією сталося масове отруєння. Протягом доби 49 дітей у віці від 7 до 17 років були госпіталізовані з поганим самопочуттям.
Нагадаємо, блогер показав, як з українців деруть три шкури у відпустці.
Як повідомляв портал Знай.uа, під Києвом юнак розправився з коханими і наклав на себе руки на очах у поліції.
Також портал Знай.ua писав, Крим тоне у фекаліях, у мережу потрапив крик душі росіянки.