Зона відчуження Чорнобильської атомної електростанції вже довгі роки приковує увагу суспільства. А після виходу серіалу "Чорнобиль" туристи не дають спокою взагалі. Так, завіксовано, що у зоні відчуження спочиває найагадковіший експонат - старенький тролейбус.
Сьогодні в зоні відчуження Чорнобильської АЕС можна побачити багато цікавої техніки. Унікальний експонат – особливо цікавий. В 4 км від ЧАЕС в районі села Копачі прямо серед поля стоїть раритетний тролейбус – МТБ-82. Відразу виникає питання, як потрапила сюди ця давня машина? Невже в розташованому недалеко місті Прип'ять до страшної аварії на ЧАЕС ходили тролейбуси, причому такі старі?
В Прип'яті до жахливої катастрофи тільки планували прокласти тролейбусну гілку. Вона повинна була з'єднати центр міста з новим 6-м мікрорайоном. Проте техногенна катастрофа 1986 року завадила здійснитись мріям. І новенькі закуплені тролейбуси перетворились на примар Чорнобиля.
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
На борту тролейбуса МТБ-82 можна прочитати напис: "Майстерна ділянка №2 Чорнобильського РайДРСУ". Очевидно, він використовувався як пересувна побутівка для місцевих шляховиків.
Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Тролейбус МТБ-82 мав довжину 10 365 мм, ширину 2615 мм і висоту 3670 мм. Салон розрахований на 86 пасажирів, місць для сидіння – 40. Тролейбус приводиться в рух тяговим електродвигуном потужністю 86 кВт. Максимальна швидкість – 60 км/ч.
Нагадаємо, що у Чорнобилі засікли двох сталкерів: радіаційний екстрим вилізе боком, це вам не серіал.