Дмитро і Олександра, які нещодавно одружились, мріють про велику сім'ю. Молоде подружжя планує народити аж трьох дітей.
"Щоб дітей було мінімум троє, тому що це, мабуть, правильно – це допомагає світовій демографії. Дійсно хочеться, щоб наша сім'я була великою, тим більше, щоб вона була красивою, розумною і сміливою", - кажуть закохані.
Цікавий факт з’ясувався про Кучеренко і Комарова нещодавно. Незважаючи на те, що їхній роман тривав більше двох років, жити разом вони почали тільки після весілля - поки зняли квартиру в центрі Києва
Школи переходять на дистанційне навчання
Сніг по всій країні і стійкі морози: українців чекають суворі випробування
Дітей випишуть з житла без попередження: в Україні оновили правила реєстрації
Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
Після весілля молодята вирушили в коротку романтичну подорож. Про це вони вже сміливо і впевнено розповіли шанувальникам у соцмережі.
"У своїх програмах я обіцяв глядачам, що медовий місяць проведу в Непалі - буду жити в найкрутішому готелі з видом на Еверест. Саші ідея сподобалася, але у неї раз у тиждень ефір на телебаченні, тому у нас було рівно 6 ночей. Ми вирішили вибрати щось більш традиційно для романтичної подорожі і полетіли на Мальдіви", - розповідає ведучий.
Як відомо, нещодавно Дмитро Комаров таємно одужився з українською моделлю і ведучою Олександрою Кучеренко. Пара тихо розписалася в Україні, а вінчалася в Ізраїлі.
Читай Знай.ua оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Нагадаємо, Комаров та Кучеренко розкрили секрет таємного одруження: "У нас була класна відмазка".
Як повідомляв Знай.ua Комаров нарешті розкрив деталі весілля, вінчання і медового місяця.
Також Знай.ua писав, що Комаров розповів про божевільному Дні народження з коханим.