У четвер, 20 червня, почесний патріарх ПЦУ Філарет зібрався провести "помісний собор Української православної церкви Київського патріархату".

Ця інформація стала відома з запрошень, розісланих єпископам Православної церкви України, передає Сerkvarium.

Філарет

"Запрошую вас взяти участь у помісному соборі Української православної церкви Київського патріархату, який відбудеться у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі міста Києва 20 червня 2019 року в 11:00". йдеться у запрошенні

Популярні новини зараз

"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків

Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично

Показати ще

Нагадаємо, Філарет пішов війною на Томос і готує церковний розкол. Почесний патріарх Православної церкви України Філарет хоче відмовитися від Томосу і відновити Київський патріархат.

Філарет стверджує, що при створенні ПЦУ йому обіцяли, що митрополит Епіфаній відповідатиме тільки за зовнішні зв'язки, а в Україні церквою упрвлятиме Філарет.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", Українцям назвали "божественний" дохід української церкви.

Також Знай.uа писав про те, що Філарет терміново скликає Собор.