У місті Переяслав-Хмельницький Київської області поховали 5-річного Кирила Тлявова, який загинув від вогнепального поранення.
Про це повідомляє портал «Укринформ».
Відомо, що на похорон хлопчика зібралося понад сто осіб, приїхало багато журналістів. Священик відслужив панахиду по загиблому.
В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати
Головне за 6 грудня: ТЦК гребуть тяжко-хворих, тарифи зростуть у 2026, а ПриватБанк зрізає ліміт пенсіонерам
12 днів із снігом і дощем: прогноз погоди перед Новим роком змусить українців змінити плани
Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати
Варто зауважити, що для бабусі хлопчика довелося викликати швидку. У жінки не витримали нерви, і батькам загиблого Кирила довелося заспокоювати її словами і проханнями протриматися і попрощатися з хлопчиком.
Слід нагадати, що 31 травня в Переяславі-Хмельницькому в лікарню доставили 5-річного Кирила Тлявова із закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, внутрішньо-мозкової гематомою, переломом скроневої кістки.
У хлопчика виявили вогнепальне поранення голови. А вже в понеділок, 3 червня, Кирило помер у лікарні.
Нагадаємо, що 4 червня, у Львові біля стін ГУ НП у Львівській області (вул. Григоренка, 3) відбулася всеукраїнська акція "Безкарність вбиває". Подія зібрала близько сотні активістів з різних організацій та небайдужих львів'ян, які тримали в руках фотографії п'ятирічного хлопчика Кирила.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", один з головних підозрюваних у вбивстві 5-річної дитини поліцейський Володимир Петровець, як і слід було очікувати, відразу ж заявив про свою непричетність до трагедії.
Також портал "Знай.uа" писав, що у деяких містах України пройшли траурні акції. Небайдужі висловили співчуття родині 5-річного хлопчика Кирила Тлявова, якого застрелили поліцейські в Переяслав-Хмельницькому.