Сьогодні, 03.06.2019 о 14:20 невідомий повідомив про замінування Західного апеляційного господарського Суду, що знаходиться у Львові на вул. Личаківській, 81.

Про це повідомив Ігор Зінкевич в Facebook.

“Мета, яку переслідує зловмисник, невідома… правоохоронці з’ясовують усі деталі та обстежують на предмет вибухівки приміщення суду та прилеглу територію. ” – повідомляє автор.

На даний момент працюють правоохоронці, кінологи та вибухотехніки, які перевіряють надану інформацію.

Популярні новини зараз

Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди

Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково

Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги

Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть

Показати ще

На даний момент проводиться перевірка приміщення, присутні всі служби (газова служба, ДСНС, поліція). Людей евакуйовано. За попередніми даними перевірка триватиме близько пів години часу.

Нагадуємо, за подібні дії – які є кримінальним правопорушенням, згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 6 років.

Якщо такі дії призвели до тяжких наслідків або скоєні вдруге — порушникам загрожує від 4 до 8 років ув’язнення.

Нагадаємо, що у Києві замінували найбільші мережі супермаркетів: рятувальників, медиків та поліцію підняли на ноги

Раніше портал «Знай.ua» писав, що у Кривому Розі замінували будинок батьків Зеленського, і ще 15 об'єктів

Портал «Знай.ua» також інформував, що Верховну Раду заміновано