Ось уже вісім років існує безвізовий режим з Ізраїлем, а сотні випадків непорозуміння і затримання українських туристів в аеропортах продовжують виникати.

А все тому, що в Ізраїлі українців сприймають як потенційних нелегальних мігрантів. Про це повідомляє один з українських телеканалів.

безвіз

За даними Держприкордонслужби, в минулому році в Ізраїль не впустили більше 3500 українців. Станом на березень цього року кількість відмов на в'їзд вже досягла понад 500. Жорсткий контроль на кордоні в Ізраїлі пояснюють бажанням зупинити величезний потік нелегальних мігрантів.

аеропорт

Популярні новини зараз

В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує

ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки

Показати ще

У лютому історія з туристами, які не можуть в'їхати в Ізраїль загострилася. 140 українців на 5 годин стали заручниками аеропорту імені Бен-Гуріона. Причина затримки – відповідь Ізраїлю на те, що в той же день 35 громадян Святої землі не впустили в Україну.

Нагадаємо, українців порадували безвізом з ще однією країною.

Як повідомляв Знай.uа як Зеленський змінить зовнішню політику України.

Знай.uа писав, Канада відмовила мільйонам українців у візах.