"Зараз банк нічого не відчуває, все нормалізувалося і повернулися кошти, які клієнти знімали в банкоматах 18-19 квітня, коли ми спостерігали піковий обсяг зняття до 3 млрд грн у день, як на новорічні свята", - сказала Самаріна.
"Тим не менш, якщо продовжувати такі оголошення, то так, будуть аналогічні реакції", - додала вона.
ПриватБанк є системним банком і "будь-яке індивідуальне дію по відношенню до ПриватБанку ззовні може позначитися на всій банківській системі", - підкреслила топ-менеджер.
Після судових рішень фінустанова була змушена перестати бути донором на міжбанку.
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
"Ми в нормальній ситуації, швидше за все, є донором на міжбанку. У нас були невеликі ліміти, це виключно управління ліквідністю. До недавнього часу ми більше розміщували, чим привертали коштів на міжбанку", - пояснила Самаріна.
У той же час, зобов'язання банку на 95% покриваються ліквідними активами, і він без проблем справляється з коливаннями ресурсної бази, запевнила фіндиректор.
Варто додати, що у четвер, 16 травня стало відомо, що екс-власник ПриватБанку Ігор Коломойський повернувся до України після двох років життя за кордоном. Бізнесмен прибув не сам, в його компанії помітили ще бізнесмена Тимура Міндіча і народного депутата від фракції "Відродження" Андрія Шипка.
Нагадаємо, суд відмовив Нацбанку у знятті арешту з активів компанії, які пов'язані з колишнім власником Ігорем Коломойським.
Як повідомляв раніше Знай.ua, колишній співвласник Приватбанку Ігор Коломойський відзначився гучною заявою.
Також Знай.ua писав про те, що Ігор Коломойський дав оцінку президенству Петра Порошенка та розповів, що за останні 5 років сталося з Україною.