При виборі певного товару, продукту, люди завжди звертають увагу на упаковування. Упаковка повинна бути гарною та яскравою, аби привернути увагу споживача. Однак часто виробники намагаються здешевити собівартість упакування та використовують різні токсичні речовини.
Зокрема, упаковку продуктів роблять з целюлози, фольги, поліетиленової плівки та пластику. Окрім того, застосовуються і токсичні речовини, в тому числі клей і барвники. На упаковці можуть бути бактерії, віруси, інфекційні захворювання.
Люди навіть можуть випадково вжити в їжу частинки упаковки, які містять пластик або фольгу. Це може привести до розвитку гострих захворювань органів шлунково-кишкового тракту. У деяких випадках захворювання приймає хронічну форму.
Зазначимо, що пластик є особливим органічним матеріалом, основою якого є синтетичні або природні високомолекулярні з'єднання, що називаються полімерами. Пластик на основі синтетичних полімерів одержав сьогодні виключно широке застосування в сучасному житті практично кожної людини. Такі матеріали здатні формуватися під впливом нагрівання і тиску, зберігаючи одержану форму після охолоджування або затвердіння.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Американські вчені, спираючись на результати проведеного ними дослідження, стверджують, що запаковані в пластик харчові продукти можуть завдавати серйозної шкоди здоров'ю людей. Фахівці виявили, що у 92% людей, вибраних абсолютно випадковим чином, спостерігається підвищена концентрація бісфенолу А в організмі. Мало того, ця концентрація виявилася істотно вищою за ту, при якій у піддослідних тварин спостерігалися гормональні порушення.
Зараз полиці в магазинах заповнені продуктами з написами "біо", "еко", "органік" і так далі. Але далеко не всі з них відповідають дійсності: дуже часто виробники просто ліплять ці ярлики, щоб споживачі думали, ніби купують органічний, а значить, безпечний продукт. Найчастіше це звичайна спекуляція, спроби виділитися серед конкурентів і змусити споживачів купувати саме цей товар, який, нібито, називають екологічним.
Нагадаємо, провокують апатію, гастрит і камені в нирках: 9 найнебезпечніших продуктів на сніданок.
Як повідомляв "Знай.ua", Комаровський розповів про головну оману батьків: так ліниві дорослі заспокоюють свою совість.
Також "Знай.ua" писав, що шведські вчені прийшли до висновку, що частота серцевих скорочень у стані спокою, рівна 75 ударів на хвилину, подвоює ризик передчасної смерті серед чоловіків.