НАК "Нафтогаз України" виконав розпорядження Кабінету міністрів і знизив ціну на газ для населення з квітня 2019 року з 8,55 грн за куб. до 8,38 грн за куб., тобто на 17 копійок за куб.
Цю інформацію повідомили у прес-службі компанії "Нафтогаз".
"Ми вже виконали сьогоднішнє доручення прем'єр-міністра і з 1 квітня продаємо газ населенню за ціною нижче 8,55 грн".
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Нагадаємо, з моменту введення субсидій українським урядом, ця державна допомога зовсім не покращила життя більшості українців, а, навпаки, викликала ще більше недовіри до влади та безліч суперечок.
Так, вже починаючи з квітня 2019 на громадян чекає новий перерахунок субсидій. Субсидіанти, які раніше могли розраховувати на державну допомогу на оплату комполуг, можуть про неї забути, принаймні половина українців.
Допомога для тих, хто залишиться просто буде зменшена. Згідно нових правил перерахунку субсидії не будуть враховувати опалення, а також в розрахунок візьмуть реальний рівень доходу громадян.
Однією з основних проблем субсидії є той факт, що українці, які не отримують матеріальну допомогу від держави, витрачають менше комунальних послуг, тобто економлять. До такої економії уряд прагне спонукати всіх.
Раніше портал писав, з березня в Україні почали виплачувати субсидію "живими грошима". Вже в лютому субсидіантам не вказали суму субсидій у платіжках за газ. Отримувачі субсидій зобов'язані самостійно сплатити всю суму отриманих квитанцій готівкою, а частина рахунків потрібно виплатити особистими коштами.
Програма монетизації субсидій передбачає виплату комуналки за рахунок "живих" грошей, які видають у відділеннях "Ощадбанку", "Укрпошти" або нараховують на рахунки пенсійних карт. На думку експерта, є ризик використання одержаних коштів не за призначенням.
Раніше "Знай.uа" писав про офшори посеред Києва: депутати розповіли, як на землі для дитсадків відмивають гроші.
Також "Знай.uа" повідомляв про те, що робити, щоб не втратити субсидію: як не припуститися фатальної помилки на старті монетизації.