В одному з районів міста Москви на стіні хтось намалював величезне зображення Керченського мосту. Зображення вміщено серед житлових висоток.
Фотографію "творіння" опублікувала у своєму Твіттері відомий кримський блогер RoksolanaToday&Крим.
"Щоб не забували, де їхні грошики"
Нагадаємо, Кримському мосту залишилось ще не довго, всі умови явно проти його існування
Потрібна повна заміна: Vodafone нагадав важливе правило для 4G
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Раніше стало відомо, що розуміючи проблему з нестійкістю конструкції Кримського моста, російські окупанти вирішили встановити на підходах до залізничної частини мосту сканери, які зможуть просвічувати залізничні вагони з метою визначення типу вантажу і його маси.
Користувачі в мережі активно обговорюють нові фото Кримського мосту. На одному з них продемонстрований процес "ударного" будівництва залізничної частини мосту Путіна".
Раніше портал писав, залізничні колії на Кримському мосту можуть пошкодити геологічні умови великі навантаження і зовнішні фактори, що призведе до справжньої катастрофи. Про це заявив автор двох українських проектів Кримського моста, інженер-мостобудівник Георгій Росновский.
"Там дійсно геологічні умови дуже погані. Міцні грунти там знаходяться дуже глибоко, а палі потрібно забивати ще глибше, щоб вони могли вистояти. Плюс там дуже багато грязьових вулканів, що дуже погано впливає на опори. Та сама схема моста дуже невдала, він дуже низький і маленькі прольоти між опорами, що дуже погано в умовах проходу льоду, який буде поступово бити і розгойдувати опори", – повідомив Росновский .
Як повідомляв портал Знай.uа, Керченська протока стала справжнім кошмаром для кораблів, причому не тільки з причини численних російських корит з агресивним екіпажем, але й небезпеки, яка прихована від очей під товщею води.
Також портал Знай.uа писав, що Азовське море менш прісне, ніж Чорне, бо тут постійно є приплив прісної води з річки Дон, пояснює перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі.