Міністерство вводить додаткові можливості для школярів, які багато хворіють або займаються спортом або музикою. Згідно з проектом нового закону “Про повну середню освіту” вводяться певні нововведення, які допускають отримання дистанційної освіти. Але про якість цієї освіти поки що не говорить ніхто.

Прес-служба Міністерства освіти і науки України пояснює, що діти, які серйозно захоплюються музикою, спортом або іншими позашкільними дисциплінами, зможуть займатися дистанційно за індивідуальним планом. Аналогічна схема пропонується і для дітей, які тривало знаходяться в лікарні на стаціонарі.

Індивідуальний навчальний план розроблятимуть спільно вчителі, батьки та учень, затверджуватимуть на педраді і з керівником навчального закладу.

Популярні новини зараз

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Показати ще

Знання школярів перевіряються за допомогою річного оцінювання або ДПА. Для підтвердження результатів по домашньому навчанню 2 рази в рік необхідно складати семестровий контроль.

Міністр освіти та науки Лілія Гриневич вважає, що нові можливості дадуть багатьом дітям додаткові шанси комфортно навчатися, зараховувати свої знання та отримати документ про середню освіту.

До речі, Міносвіти плануєреформувати середню освіту в Україні. Проект реформи був представлений міністром освіти і науки Лілією Гриневич і схвалений на засіданні Кабміну 13 березня.

Автори законопроекту пропонують ввести в українських школах так звані індивідуальні освітні траєкторії. Це нововведення торкнеться учнів з інвалідністю або тих, хто перебуває на домашньому навчанні. Вчителям необхідно буде розробити для таких дітей індивідуальний навчальний графік та в кінці року проводити оцінювання, щоб підтвердити рівень їх знань.

Варто нагадати, у Міносвіти рекомендують ввести в школах вибір дисциплін за бажанням учнів. Щоб реалізувати цю норму, потрібно буде створити міжкласові групи для вивчення тих чи інших предметів.

Освітня реформа також торкнеться батьків учнів. Вони зможуть взяти участь у виборі директора школи, проведеного на незалежній основі.

Нагадаємо, пенсійна реформа призведе до катастрофічних наслідків: за "покращення" заплатять усі.