Найспокусливіша поліцейська Києва Людмила Мілевич приміряла на себе образ типічної вчительки.
Відповідну світлину, яка сильно відрізнявся на фоніінших, вона опублікувала в своєму Instagram-акаунті.
Варто відзначити, що Мілевич досить часто публікує відверті і спокусливі фото, або ж позує в поліцейській формі. А вчителькою вона себе назвала через специфічний образ: забране назад волосся, окуляри і водолазка сірого нейтрального відтінку.
Обігріватимуть по-новому: в Україні змінять систему теплопостачання
Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково
Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги
Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Незважаючи на скромність одягу, патрульна все одно виглядала спокусливо, що помітили її фоловери і активно прокоментували фото.
"Мені б таку вчительку", "Найкрасивіша вчителька", "Боже, яка ж красива, не можна такою бути", "Як завжди гарна і класнюча", "Дійсно математичка якась))) Гарного дня!)", "Ты прекрасна, хочу после уроков остаться.. ", "На мою химичку очень похожа", - коментують допис шанувальники.
Нагадаємо, в Одеській області маленький хлопчик виявився оперативнішим за копів і допоміг затримати небезпечного злочинця. Грабіжник заліз в авто, де сиділа дитина і викрав коштовностей більше ніж на мільйон гривень.