Рівень життя на окупованих російськими незаконними військовими формуваннями територіях Донбасу опустився до рівня 90-х років.
Про це розповів журналіст "Радіо Свобода", головний редактор "Реальної газети" луганчанин Андрій Діхтяренко, пише НАРОДНА ПРАВДА.
“Вже більш-менш не стріляють на вулицях, переділ новими братками закінчується, а грошей на підприємствах практично не платять. Люди перебиваються, купують дешеві продукти, економлять на собі. Все дуже дорого. Всіх "вбиває", що територія – невелика, всі варяться в маленькій зоні, проблема – вибратися до родичів в Україну і навіть до Росії, теж треба стояти великі черги”, – розповів він.
Безкоштовний проїзд та комуналка: за що ще не платитимуть пенсіонери
Навіть ТЦК не чіпатиме: яких спеціалістів омине мобілізація
Українських дітей можуть не пустити за кордон: оголосили нові правила
Одним по 500 грн, а іншим – 1500 грн: пенсії можуть помітно змінитись
Постійно спілкуючись із людьми, які перебувають на окупованих територіях, Діхтяренко відзначає їх апатичні настрої.
"Ми нічого не вирішуємо. Вирішують там, нагорі". Донбас на рівні пересічних мешканців максимально відсторонився від політики, тому що політикою займатися стало небезпечно. Ті, хто не підтримували “республіки” спочатку, розуміють, що їм не можна висовуватися, а ті, хто на першому етапі вітали "русскую весну", зрозуміли, що це була помилка”, – підкреслив журналіст.
За словами Діхтяренка, мешканці окупованого Донбасу розчаровані у власній участі в політиці та не бачать варіантів вирішення конфлікту.
“Можна сказати лише те, що вони – за мир і за переговори”, – резюмував журналіст.
Нагадаємо, вартість житла в окупованому Донецьку рекордно впала - в 3-4 рази, зрівнявшись з вартістю квартир в райцентрах та селищах міського типу.
Оголошення про продаж квартир в місті показав блогер Денис Казанський.
Як повідомляв раніше Знай.ua, у мережі опублікували фото "комунального пекла" окупованого Донбасу, на яких видно, що "господарники" Путіна не надто переймаються елементарним благоустроєм території.
Також Знай.ua писав про те, що кримчани остаточно розчарувалися у реаліях анексованого півостову, тотальний занепад, безробіття та зубожіння навряд чи сприяють "патріотичним почуттям" до "русского міра".