Українська авіакомпанія МАhttps://znaj.ua/society/193543-v-aeroportu-zhulyani-ekstrena-posadka-litaka-mau-pasazhiriv-ne-vipuskayut-shcho-vidbuvayetsyaУ відмовляється виправити назву міста Київ на Kyiv відповідно до правопису та продовжуватиме використовувати зросійщений варіант Kiev.
Про це стало відомо з допису в офіційному Twitter-акаунті компанії у відповідь на заклик користувачки Twitter вживати саме назву Kyiv. У МАУ пояснили, що використовують Kiev, оскільки саме такою є офіційна транслітерація Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA.
"Ми використовуємо саме цей варіант, аби не плутати іншомовних пасажирів. Поки офіційна транслітерація IATA є Kiev, ми не використовуємо інших варіантів написання міста англійською", - йдеться у повідомленні компанії у Twitter.
Нагадаємо, що авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) змінює правила перевезення ручної поклажі. Так, пасажири, які придбали квитки, вартість яких не входить перевезення зареєстрованого багажу, зможуть взяти з собою на борт літака одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см.
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Як повідомляв "Знай.ua", українцям показали альтернативні туристичні маршрути в нашій країні.
Раніше портал "Знай.ua" писав, що аеропорт Бориспіль припинив роботу, перельоти паралізовано: опубліковано важливу заяву.
Через конфлікт постачальника палива і ДФС у головному аеропорту України "Бориспіль" авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" на дві години затримала 22 рейси.
Про це стало відомо завдяки повідомленням прес-служби національного авіаперевізника.
За інформацією МАУ, затримки рейсів викликані збоєм в заправці літаків авіаційним паливом. В офіційному повідомленні компанії-постачальника авіаційного пального, причиною припинення заправки називають її конфлікт з Державною фіскальною службою, зазначають речники МАУ.