У конфлікті між Новою Поштою і ПриватБанком знайшовся компроміс щодо питання оплати послуги післяплати клієнтами своєї кредитною карткою.
Про це в суботу, 2 лютого, повідомив портал "Бізнес.медіа" посилаючись на заяву директора компанії "Пост Фінанс" Андрія Кривошапко, яка входить в групу компаній «Нова Пошта».

"Ми домовилися, що Приватбанк дає клієнтові можливість вибрати - чи хоче він оплачувати платіж з кредитного ліміту чи ні. Якщо клієнт вирішує платити кредитними коштами, він дзвонить в контакт-центр Приватбанку і повідомляє про те, що він хоче розблокувати кредитний ліміт. У цьому випадку банк бере з нього комісію ", - пояснив Андрій Кривошапко.

Варто нагадати, що кредитні ліміти по картах Приватбанку досі заблоковані і знімають додаткову комісію. Так якщо клієнт банку хоче провести платіж за рахунок кредитних коштів карткою ПриватБанку, то його повідомляють про те, що банк зніме з нього комісію.

Популярні новини зараз

Донька Заворотнюк шокувала фанатів зізнанням – "Охопила паніка і страх"

Собаки, що вміють говорити та писати – які надсекретні експерименти проводив Гітлер під час війни

Скандальна Асмус показала фотографу те, що бачив тільки Харламов

Як діють італійські багатії під час епідемії, на відміну від жадібних українських олігархів

Показати ще

"Про monobank не можу сказати, ми вели переговори тільки з Приватбанком", - уточнив глава «Пост Фінанс».

Андрій Кривошапко так і не зміг пояснити, яким чином дана ситуація може перегукуватися з monobank і іншими банками.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", через послуги кредиту безпроцентної позики на 30 днів держбанк "ПриватБанк" потрапив в гучний скандал. Так, клієнт взяв досить багато грошей і погасив основну суму кредиту не доплативши 10 гривень. В результаті клієнт отримав пеню на всю суму кредиту.

Також портал "Знай.ua" писав про те, що в державній установі "Приватбанк" заявили, що готові знизити ставки по кредитах для бізнесу.
Зокрема, вже з 1 лютого діє система знижок процентних ставок по кредитах підприємцям в рамках програми підтримки малого бізнесу "КУБ" ( "Країна успішного бізнесу»).

Крім того, "Знай.ua" повідомив про те, що ПриватБанк відкриває функцію продажу валюти через мобільний додаток Приват24. ПриватБанк відкриває функцію продажу валюти через мобільний додаток Приват24. З 7 лютого клієнти Приватбанку отримають можливість миттєво купувати і продавати в Приват24 долари і євро для зарахування на валютні карти або депозити з банківських карт в гривні. Такі операції будуть можливі в рамках встановленого НБУ ліміту до 150 тис. Грн на добу.