Російський фахівець ESET Russia Андрій Єрмілов розповів, як уберегти свій аккаунт в мережі від зливу даних в Інтернет.

В інтерв'ю РИА "Новости" Єрмілов зазначив, що перш за все необхідно регулярно міняти паролі в своїх акаунтах.

"Витік критичний в тому випадку, якщо ви використовуєте один і той же пароль. У разі якщо паролі змінюються і вже неактуальні, то ніякого ризику немає, окрім спаму і можливих рекламних розсилок". Андрій Єрмілов

Крім того, фахівець радить користуватися відразу декількома поштовими скриньками: одна — особиста, друга — для реєстрації в сервісах.

Популярні новини зараз

Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

"У наш час захиститися від таких витоків майже нереально. Зараз будь-який магазин або сервіс збирає контактну інформацію про своїх користувачів, і не всі вони бережуть ці дані". Андрій Єрмілов

Нагадаємо, база даних з майже 773 млн унікальних адрес електронної пошти та майже 22 млн паролів з'явилася в Інтернеті. Це перший в історії масовий злом такої кількості паролів і адрес. В історії крадених даних такого ще не було. Відомо, що папка вкраденого важить 87 гб.

Її виклали в сховище MEGA і на спеціалізованих ресурсах для хакерів, так що відстежити, хто саме виклав цей пак з паролями неможливо. Відзначається, що на складання цієї бази пішло кілька років, в ній зібрана інформація з різних джерел.

Мета створення бази – крадіжка акаунтів, яку полегшує слабка фантазія користувачів при виборі пароля. По суті, це буде уроком для тих, хто вирішив не заморочуватися над безпекою власного облікового запису пошти.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що новий вірус захопив мережу, і тепер заражає комп'ютери, що працюють на Windows. До того ж, це не просто вимагач, але і шифрування особистих даних на ПК. Навіть якщо відновити операційну систему, дані користувача без допомоги хакера не розшифрувати.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi відмовиться від виробництва бюджетних смартфонів. Тепер же, цими новинка займеться інша компанія - Redmi, яка не буде випускати смартфони дорожче 350 доларів.