У Києві у прес-центрі Служби Безпеки України, розташованому за адресою вул. Володимирська, 35, був екстрено зібраний брифінг Департаменту контррозвідки СБ України щодо виявлення, викриття та припинення діяльності агентурних мереж і бойових груп ГУ Генштабу ЗС РФ. Брифінг був зібраний у четвер, 27 грудня 12:30, повідомляє видання "Головне".
Нагадаємо, раніше наш портал писав про найбільш гучних справах 2018 року – Бабченко і "список 47", вбивство Ноздровской і Гандзюк і багато іншого. У багатьох з них досі не поставлено крапку.
Вже підходить до кінця 2018 рік, який був переповнений не лише важливими подіями, але і гучними скандалами.
досі залишаються відкритими чимало питань, у кримінальних процесах величезного суспільного резонансу не завжди вдавалося ставити крапку.
Нагадаємо, суд відпустив "вбивцю" Бабченко. Як повідомляв "Знай.uа" СБУ розкрила подробиці блокування інтернет-ресурсів. "Знай.іа", писав, українці оголосили про підозру за антивенгерские провокації.
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Також ми писали, що сотні сайтів більше не працюють: СБУ розкрила деталі.
В 2018 році Департаментом контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки, безпосередньо підпорядковується СБУ, було заблоковано понад 300 Інтернет-ресурсів, про що повідомляє відомча прес-служба.
Як випливає з повідомлення, СБУ блокувала виключно сайти, які використовувалися Росією для ведення гібридної війни проти України, а також поширення неправдивої інформації. Крім того, обмежена робота ресурсів, які застосовувалися міжнародними злочинними угрупованнями для поширення деструктивної інформації.
У відомстві підкреслили, що протягом усього року підвищена увага приділялася інформаційній сфері та профілактики в ній правопорушень. В рамках проведення заходів були прийняті заходи превентивного впливу до 220 адміністраторам різних Інтернет-співтовариств з загальною аудиторією в більш ніж 10 млн користувачів, які поширюють матеріали деструктивного змісту.
Озвучена також інформація про досудових розслідувань, які СБУ проводить в рамках ведення 83 кримінальних справ. Вони порушені стосовно адміністраторів та власників Інтернет-спільнот, які містять антиукраїнський контент. Правопорушники цілеспрямовано поширювали брехливу інформацію, а також відкриті заклики до повалення чинної української влади і всього конституційного ладу. Крім цього, вони мотивували своїх передплатників брати участь у масових заворушеннях та інших протиправних акціях.