Стало відомо, яким буде курс іноземних валют за даними Національного банку України (НБУ) на четвер, 27 грудня. Порівняно з показниками у середу, 26 грудня, гривня зміцнилася в своїх позиціях, її показник – 27,26 за долар. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Курс валют Нацбанку на 27 грудня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

- 100 доларів США – 2726.7788 гривень;
- 100 євро – 3110.7093 гривню;
- 10 російських рублів – 3.9584 гривні.

Таким чином, долар став дешевше ще на 17 копійок. При цьому євро також знизився в ціні на 19 копійок, а вартість російського рубля з середи зменшилася на 8 копійок.

Популярні новини зараз

Квартиру можуть визнати безхазяйною: українцям анулюють право власності на житло - кому приготуватися

Мобілізація дівчат з 18 років: які посади пропонують

Кому не дадуть нову соцдопомогу з липня: перелік обмежень, про які варто знати вже зараз

Ухилянтів хочуть дістати у будь-якій точці світу: ТЦК розсилають повістки за кордоном

Показати ще

Раніше повідомлялося, що до кінця грудня 2018 року курс долара по відношенню до гривні складе близько 29,5-30 грн/$. Таку думку висловив економіст Віктор Скаршевський. Крім того, експерт виділяє декілька можливих причин таких курсових коливань.

"По-перше, вже зараз, а не в перспективі, почала погіршуватися зовнішньоекономічна кон'юнктура (метал, зернові, хімія) і стрімко збільшується дефіцит торгового балансу України (на 30% по відношенню до 2017 року та у 3,5 рази - з 2015), по-друге, долар зміцнюється на світових ринках; по-третє, очікувана сума виведення дивідендів нерезидентами в 2 рази вище, ніж у минулому році - $ 3,5 млрд у 2019 році проти $ 1,7 млрд у 2018", - розповідає фінансовий аналітик.

Нагадаємо, що Національний банк України визначив порядок роботи банківської системи та регламент роботи системи електронних платежів (СЕП) у період новорічних та різдвяних свят.

Як повідомляв портал Знай.uа, Національний банк своєю постановою встановив Правила визначення платіжних ознак та обміну банкнот, розмінних та обігових монет національної валюти України.

Також портал Знай.uа писав, що банки країни закінчать 2018 рік з прибутком. Причинами цього є значне зростання як відсоткових, так і комісійних доходів банків, адже банки заробляють на валютних комісіях.