Невідомі побили місцевого депута Дніпропетровщини Анатолія Костенка. Нині він перебуває без свідомості в лікарні в Дніпрі.
Депутата Павлоградського районного ради від Радикальної партії Анатолія Костенка жорстоко побили, повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат від цієї політсили Сергій Рибалка.
"Сам Анатолій Костенко – з села Троїцьке. За характером – борець за правду. Завжди відстоює права людей та бореться з несправедливістю та корупцією.
Радикальна партія Олега Ляшка вимагає від правоохоронних органів ретельного розслідування цього звірського злочину!" - заявив Рибалка.
Інцидент стався в селі Троїцьке Дніпропетровської області. За словами Рибалки, потерпілого виявили "вдома на підлозі, в калюжі крові" увечері 22 грудня.
Лікарі констатували у Анатолія Костенка численні переломи кінцівок та черепно-мозкову травму. Спочатку його відвезли в Павлоградську лікарню №4, проте потім перевели в обласну лікарню імені Мечникова через важкість травм, розповів нардеп.
Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях
ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати
Платіжки за світло зростуть: тарифи піднімуть у два етапи
Нещодавно в Миколаєві невідомі побили депутата обласної ради. Троє чоловіків були в костюмах Дідів Морозів і кричали при цьому "З Новим роком!" Потерпілим виявився представник партії "Блок Петра Порошенко" в облраді Миколаєва Федір Барна. Нападники били депутата палицями.Інцидент стався в офісі, що розташований на території будівельного ринку на вулиці Космонавтів.
Як повідомляв портал "Знай.ua", у Печерському районі Києва в суботу, 8 грудня, в кімнаті охорони, яка знаходиться в підвалі 46-поверхового житлового будинку, сталося загоряння.