У Нацбанку знову заговорили про продаж націоналізованого ПриватБанку. Про подальшу долю найпопулярнішої в Україні фінустанови розповіла перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова.
Нового власника для ПриватБанка збираються знайти до 2020 року.
Сьогодні ця фінустанова працює досить успішно серед інших банків на українському ринку, за словами Рожкової. Тому на даний момент про продаж мова не йде. До цього питання мають повернутися наступного року.
"Це все треба юридично і структурно вирішити, тому що, якщо буде заходити інвестор, будь-хто, він не хоче мати таких Легасі-питань для себе. Тому я думаю, що якраз з 2020 року вже можна буде починати підготовку (про можливу приватизацію, - ред.)", - заявила представниця Національного банку.
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Стосовно того, хто може стати наступним власником ПриватБанку, Рожкова зазначила, що це має бути той, хто не боїться ризикнути.
"Такий великий банк, хто може бути інвестором або власником - це якась велика фінансова група. Це не може бути приватна особа, тому що ризики дуже великі", - резюмувала Рожкова.
Додамо, 18 грудня 2016 року Кабінет міністрів України підтримав пропозицію Національного банку і Ради фінансової стабільності про націоналізацію "ПриватБанку" у повну власність України.
Як повідомляв раніше Знай.ua, аналітики склали список найбільш прибуткових та збиткових фінустанов в Україні. Серед них назвали найприбутковішим станом на жовтень 2018 ПриватБанк.
Також Знай.ua писав, що українцям пояснили, як не стати жертвою шахраїв та вчасно розпізнати фальшиві гроші. Найчастіше підробку виявляють у закладах харчування, супермаркетах та навіть у метро.
Дивіться: ПриватБанк розпродає нерухомість