У той час, поки українські лікарні заповнені хворими на кір та віспу, чиновники ухвалили рішення заборонити вакцину "Варилрікс". Відомо, що цей препарат призначено проти вітряної віспи.

Про це стало відомо завдяки повідомленню на сайті Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

вакцинація

Так, в повідомленні йдеться про вакцину серії 32050718, виробник готової лікарської форми "Глаксосміткляйн Байолоджикалз с. а.", Бельгія, пакувальник і контроль якості ТОВ "Сміткляйн Бічем-Біомед", Росія з маркуванням російською мовою.

З'явилася інформація, що вакцину ввезено на територію України з порушенням вимог законодавства.

Популярні новини зараз

Індексація та доплати: як можуть змінитися пенсії у 2025 році

У військкомат забудете дорогу: хто з українців більше не цікавить ТЦК

Одним по 500 грн, а іншим – 1500 грн: пенсії можуть помітно змінитись

Обов'язкова процедура для пенсіонерів у 2025 році: ПФУ попередив усіх одержувачів виплат

Показати ще

вакцинація в Україні

Варто нагадати, що в Одеській міській інфекційній лікарні від кору померла однорічна дитина. Померлому хлопчику Дмитрику всього рік і три місяці. Наголошується, що це вже третій аналогічний випадок в Одесі з початку року, коли кір стала причиною смерті дитини.

За попередніми даними, Діма заразився в обласній дитячій клінічній лікарні, де лежав з бронхітом. Потім стан хлопчика погіршився. Лікарі поставили діагноз - запалення легенів і поклали його в інфекціонку. В історії хвороби було зазначено, що у хлопчика були контакти з хворими на кір. Тим не менш через кілька днів стан дитини покращився і його виписали. Але через п'ять днів його знову госпіталізували в інфекційну лікарню. З лікарні в цей раз живим він не повернувся.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні доступно майже 400 тисяч доз вакцини від небезпечних хвороб. 392 200 доз вакцин КПК (від кору, паротиту та краснухи) виробництва США розподілили і відправили в регіони України. Про це повідомили представники Міністерства охорони здоров'я.

Нагадаємо, клони допоможуть дерматологам лікувати грибок.

Як повідомляв Знай.uа вакцинації більше не буде: що зміниться для простих українців.

Знай.uа писав, вчені "прибили" тропічну інфекцію.