Фонд державного майна може скасувати конкурс з приватизації державної компанії "Центренерго", який повинен був відбутися вже 13 грудня.
Про це на своїй сторінці в Facebook написав експерт з питань енергетики Андрій Герус.
ЗМІ відзначають, що офіційно про скасування приватизації буде оголошено вже найближчим часом.
"Офіційне повідомлення буде найближчим часом", - сказав він.
Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Більше того експерт розповів, що формальною причиною скасування приватизації стане участь у ній учасника, який пов'язаний з Росією.
"Конкурс не може відбутися якщо в ньому братиме участь тільки одна компанія", - додав він.
Варто відзначити, що Фонд держмайна мав намір виставити на продаж державний пакет акцій, який становить 78,2% з початковою ціною у 5, 9 млрд гривень.
Верховна Рада ухвалила закон, який робить актуальним планування бюджету України на три роки вперед на противагу щорічному плануванню.
Наприклад, 26 мільярдів доларів потрібно на 6 років забезпечення охорони здоров’я українців або 8 років забезпечення Збройних сил України. Ці гроші могли б допомогти переоснастити армію воюючої країни надсучасним озброєнням або в рази покращити якість державних та комунальних медичних послуг.
За гроші, які ми недоотримуємо, можна було б збільшити у понад 5 разів зарплати усім вчителям України. За ці гроші, виплати при народженні дитини, збільшилися б у 10 разів
Коштів, які втрачає український бюджет, вистачило б на те, щоб збільшити зарплату медикам більше ніж втричі або збільшити пенсії усім українським пенсіонерам майже в половину.
Крім того варто відзначити, що президент України Петро Порошенко схвалив ратифікацію меморандуму і кредитної угоди про отримання Україною макрофінансової допомоги від Європейського Союзу в розмірі 1 мільярд євро.
"Президент України Петро Порошенко підписав Закон України" Про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною як позичальником та Європейським Союзом як кредитором і Кредитної угоди між Україною як позичальником, Національним банком України як фінансовим агентом позичальника та Європейським Союзом як кредитором (щодо отримання Україною макрофінансової допомоги Європейського Союзу в сумі до 1 мільярда євро) ", який був прийнятий Верховною Радою України від 8 листопада 2018 року", - повідомляє прес-служба глави держави.
Нагадаємо, Мінфін підготував зміни, які торкнуться зарплат, пенсій та цін.
Як повідомляв "Знай.ua", стало відомо, скільки Google заробить в Україні.
Також "Знай.ua" писав, що експерти назвали головні ризики держбюджету-2019.
Масштабна приватизація держмайна, зв'язок 4G та рекламний бренд України: подробиці засідання Кабміну