Економіст IMF Group Ukraine Михайло Кухар описав 8 речей, які, на його думку, Україні набагато краще, ніж у країнах Європи. Про це він розповів в Facebook.
В першу чергу економіст звернув увагу на бізнес-клімат в країні і назвав Україну найбільшим незадекларованим офшором на кордоні з Євросоюзом.
В Україні дуже просто відчути свободу за кермом. В Європі ж на кожному кроці смарт-камери, які контролюють порушення і за пару прискорень, щоб уникнути "підрізання" в потоці вище 50-70 км/год можна отримати штрафи на тижневу зарплату, уточнює Кухар.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Економіст стверджує, що в Україні банківський сервіс на рівні кращих американських і сінгапурських банків. В Європі банки зумисне "застигли" у розвитку на 8-10 років.
Так, європейської карткою можна розрахуватися на 70% сайтів в інтернеті. А перерахування коштів лише за номером картки та прізвища є чимось з області фантастики.
Таким крутим пунктом слід інтернет. Так, за швидкісний домашній інтернет українці платять 5 доларів на місяць, тоді як у країнах ЄС за нього довелося б викласти від 50 до 100 фунтів в місяць.
Українці дешево і дуже смачно їдять. І при цьому натуральні продукти. Так, в Європі складно знайти фермерські ринки зі свіжим м'ясом і яйцями. В Україні ж свіже м'ясо за ціною 4-8 євро за кілограм можна купити в найближчому від дому магазині.
Нагадаємо, стало відомо, скільки евроблях розмитнено за тиждень. 26 листопада в силу вступили драконівські закони, і ось результат.
Як повідомляв Знай. ua, у скандальної депутатки у Києві витягли iPhone, вона вже сипле погрозами. У депутатки Верховної Ради вкрали іРһопе Х на ярмарку.
Знай. ua писав, що одних любимо, інших ненавидимо, а на третє - плювати: українці розповіли про ставлення до інших націй. Українці розповіли, як ставляться до різних країн.