Делегація Національного демократичного інституту (США) і депутати Європейського парламенту надала Україні 51 рекомендацію по підготовці до виборів в 2019 році.

Про це повідомляють ЗМІ.

Відзначається, що ключові рекомендації були озвучені депутатами Європейського парламенту та західними експертами.

Зокрема, євродепутат Ребекка Хармс повідомила, що на зустрічі з главою парламенту України Андрієм Парубієм обговорила необхідність запровадження пропорційної виборчої системи замість змішаної.

Популярні новини зараз

В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту

"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку

Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

"Після зустрічі з ЦВК ми рекомендували парламенту внести внутрішньо переміщених осіб і трудових мігрантів у виборчий процес", - додала Хармс.

Крім того директор Національного демократичного інституту Лора Джуетт зазначила, що Україна змушена дотримуватись гендерної рівності в органах влади.

"Кандидати повинні будувати свої кампанії на конструктиві, направленому на об'єднання, а ЗМІ повинні вказувати, що це саме політична реклама, а не інформація", - додала вона.

Також депутат Європарламенту Дарюш Росаті відзначив, що запропоновані рекомендації спрямовані та те, щоб вибори в Україні пройшли відповідно до основних демократичних засад.

"Наші рекомендації спрямовані на те, щоб заохотити українську владу проводити ключові реформи у виборчому законодавстві і за його межами, які будуть сприяти тому, щоб вибори були чесними і прозорими", - пояснив він.

Варто відзначити, що на 31 березня 2019 року призначено вибори Президента, а на осінь - парламентські.

Разом з тим варто відзначити, що шоумен Володимир Зеленський вперше прокоментував результати соціологічного опитування, де говориться, що він поступиться президентським місцем лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко у другому турі.

"З приводу другого місця - боротися так боротися, якщо говорити про боротьбу. А чого тут боятися? У мене друге, у Тимошенко – перше. Нормально, якщо так. Гарна бійка. Але я думаю, що я як справжній чоловік, я просто зобов'язаний пропускати жінку вперед", - сказав Зеленський.

При цьому він заявив, що рішення про свою участь на виборах він залишає на майбутнє.

"У кожної людини повинні бути таємниці. Зараз у мене є "Ліга сміху", "Вечірній квартал". Ось зараз ви присутні на репетиції. Я працюю з прекрасними дамами – "Жіночим кварталом". А це залишимо на майбутнє…У будь-якому випадку, це рішення – моє", - підсумував артист.

Нагадаємо, хто в ООН не проголосував за резолюцію по Криму.

Як повідомляв "Знай.ua", путінські лицеміри спробували підлизатися до українців, жалюгідна спроба.

Також "Знай.ua" писав, що Київ подарував вбитому Нємцову сквер в найцікавішому місці.

Президентські вибори в Україні: що постять про себе кандидати? | DW Ukrainian